הכנות לעליית אתר מולד
הכנות לעליית אתר מולד    

אתר מולד עולה לאוויר

ברוכים הבאים לאתר האינטרנט של מולד, המאגד בתוכו מחקרים, ניתוחים וקריאה מומלצת של מומחי ועמיתי המרכז להתחדשות הדמוקרטיה

כאן באתר תוכלו לעיין בפרסומי המרכז, במאמרי ניתוח ופרשנות מצד עמיתי המכון, מומחים חיצוניים וקולות צעירים ומהמלצות לקריאה בכלי התקשורת הפורמליים והלא פורמליים מהעולם ומישראל. האתר יעסוק בכל התחומים בהם עוסק המרכז: חוץ ובטחון, אזרחות וקהילה וחברה וכלכלה. כל זאת מתוך מחוייבות לסטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר ולחזון המרכז.

עם עלייתו, תוכלו למצוא באתר את "סקר מולד 2012" הבוחן לעומק את עמדות הציבור הישראלי בסוגיות אידיאולוגיות, חברתיות ופוליטיות. בשבועות ובחודשים הקרובים יעלו לאתר מחקרים נוספים, לצד ניירות עמדה ומידע.

עוד תמצאו באתר, מאמרים העוסקים בסוגיות פוליטיות, מדיניות וכלכליות מרכזיות שנמצאות על סדר היום. בנוסף, בשבועות הקרובים תתפרסם סדרת מאמרי ניתוח אודות פרוטוקול פריז, שהוא ההסכם המסדיר את היחסים הכלכליים בין ישראל לרשות הפלסטינית, פרי עטם של אישים שהיו מעורבים בגיבוש ההסכם; הראשון מביניהם, ראיון עם שר האוצר לשעבר, ביגה שוחט, שחתם על ההסכם, כבר זמין לקריאה.

כמו כן, מדי יום יתווספו לאתר המלצות קריאה מהארץ ומהעולם שאנו מקווים שיעשירו את קשת הקולות הנשמעים בישראל בליווי תקציר של אותם המאמרים. אתם מוזמנים לשוב לאתר לעתים מזומנות כדי לראות מה התחדש בו. אנו ממליצים לעקוב אחר פעילות המרכז בטוויטר מולד ובעמוד הפייסבוק שלנו.

בראש עמוד הבית מופיעה לשונית הניוזלטר. לנרשמים ישלח החל מעוד מספר שבועות, ניוזלטר שבועי ובו סיכום, ניתוח ופרשנות של אירועים מרכזיים בשבוע החולף על ידי מומחי מולד ומכלי תקשורת חשובים נוספים אליהם לא תמיד כולנו מגיעים.

קריאה מהנה,

צוות מולד

 
שתף מאמר זה